Lyžařské školy a termíny

Termíny výjezdů (platí pro všechny školy)

20.1. ,27.1. ,17.2. ,24.2. ,3.3. a 10.3.2018

Odjezd z parkoviště na křižovatce ul. Šumavská x Veveří (Chepos) v 7.30 hod. Sraz minimálně 10 minut před odjezdem. Příjezd obvykle mezi 17-18 hod tamtéž.

Obvykle se jezdí do Čenkovic (Orlické hory), v případě špatných sněhových podmínek i dál. Počet výjezdů může být v případě špatných sněhových podmínek omezen.

Cena všech výjezdů je 2700,- Kč . Poskytujeme slevu pro sourozence ve výši 400,- pro druhého a každého dalšího sourozence. Cena zahrnuje dopravu, lyžařský výcvik, pojištění, členský příspěvek, možnost chodit na kondiční cvičení. Nezahrnuje cenu vleku.

 

LOM I +II

Tato škola je vhodná pro nejmladší děti a začátečníky i pokročilejší ve věku od cca 6-11 let. Mladší děti je možno přihlásit po dohodě s vedoucím školy. Vedoucí školy Martin Mráz a Petra Žáková.

LOD

Tato škola zajišťuje výuku mírně i více pokročilých dětí a dorostu ve věku od cca 11-18 let. Vedoucí školy Jan Urbánek.

SOM

Tato škola zajišťuje výuku snowboardingu pro děti a dorost. Nově nabízíme také výuku dospělých, začátečníků i pokročilých. Vedoucí školy Lukáš Karásek.

 

Každá škola obsazuje vlastní autobus (cca 40 míst) a při prvním výjezdu dojde k rozdělení na družstva po 5-15 dětech. Družstva jsou vedena zkušenými lyžařskými instruktory s licencí Svazu lyžařů ČR. V případě nízkého počtu účastníků některé ze škol může dojít ke sloučení autobusů.

Frekventanti všech škol také můžou využívat kondiční cvičení každou středu od 17-18 hod v tělocvičně ZŠ na Křídlovické ul. 30b. Začínáme cvičit 11.10.2017 Více informací ke kondičkám podá Martin Mráz.