Lyžařské školy a termíny

Termíny výjezdů (platí pro všechny školy)

19.1. , 26.1. , 2.2. , 23.2. , 2.3. a 9.3. 2019

Odjezd z parkoviště na křižovatce ul. Šumavská x Veveří (Chepos) v 7.30 hod. Sraz minimálně 10 minut před odjezdem. Příjezd obvykle mezi 17-18 hod tamtéž.

Obvykle se jezdí do Čenkovic (Orlické hory), v případě špatných sněhových podmínek i dál. Počet výjezdů může být v případě špatných sněhových podmínek omezen.

Cena všech výjezdů je 2800,- Kč . Poskytujeme slevu pro sourozence ve výši 400,- pro druhého a každého dalšího sourozence. Cena zahrnuje dopravu, lyžařský výcvik, pojištění, členský příspěvek, možnost chodit na kondiční cvičení. Nezahrnuje cenu vleku.

Přihlášky:

Vzhledem k nutné administrativě je letos přihláška rozdělena do třech, respektive dvou částí- přihláška ke členství ve spolku + přihláška k lyžařskému/snowboardovému výcviku a souhlas se zpracováním dalších osobních údajů.

Prosíme o vytištění přiložené přihlášky (obou částí) a souhlasu, jejich vyplnění a po naskenování o zaslání na adresu: lo@ktlbrno.cz. Platba bude provedena bezhotovostněčíslo účtu a další náležitosti Vám budou zaslány po obdržení vyplněné přihlášky.

Přihlášky pro lyžařské školy LOM I + II i LOD byly sloučeny do jedné a před prvním výjezdem provedeme rozdělení dětí do třech autobusů především dle věku. Proto prosíme o informace, pokud chce Vaše dítě být s kamarády v jednom autobuse (pouze lyžařský výcvik), pokusíme se Vám vyjít vstříc.

přihláška lyžaři zde: přihláška_LO_2019 + GDPR souhlas

přihláška snowboard zdepřihláška_SOM_2019 + GDPR souhlas

LOM I +II

Tato škola je vhodná pro nejmladší děti a začátečníky i pokročilejší ve věku od cca 6-11 let. Mladší děti je možno přihlásit po dohodě s vedoucím školy. Vedoucí školy Martin Mráz a Petra Žáková.

LOD

Tato škola zajišťuje výuku mírně i více pokročilých dětí a dorostu ve věku od cca 11-18 let. Vedoucí školy Jan Urbánek.

SOM

Tato škola zajišťuje výuku snowboardingu pro děti a dorost. Nově nabízíme také výuku dospělých, začátečníků i pokročilých. Vedoucí školy Lukáš Karásek.

 

Každá škola obsazuje vlastní autobus (cca 40 míst) a při prvním výjezdu dojde k rozdělení na družstva po 5-15 dětech. Družstva jsou vedena zkušenými lyžařskými instruktory s licencí Svazu lyžařů ČR. V případě nízkého počtu účastníků některé ze škol může dojít ke sloučení autobusů.

Frekventanti všech škol také můžou využívat kondiční cvičení každou středu od 17-18 hod v tělocvičně ZŠ na Křídlovické ul. 30b(POZOR! Na sezónu 18/19 pro nízký zájem zrušeno). Více informací ke kondičkám podá Martin Mráz.