Sezóna byla ukončena

Lyžařská sezóna 2018/2019 byla ukončena. Děkujeme za přízeň a budeme se těšit v příští sezóně. Váš LO KTL.

Poslední výjezd

Je před námi poslední výjezd a s ním spojené již tradiční závody ve slalomu. Takže dobře namažte a sobotu naposledy v Čenkovicích.

5.výjezd již zítra

Sezóna se nám s blížícím se jarem pomalu nachyluje ke konci. Zítra z ní v Čenkovicích ukrojíme už pátý dílek.

Po pauze opět na hory

Po delší přestávce, způsobené jarními prázdninami, se můžeme opět plně vrhnout na výcvik. Podmínky na horách jsou i přes mírné oteplení stále ideální, nic nám tedy nebrání načnout v sobotu… Read more »

3. výjezd už zítra

Před prázdninovou pauzou zítra opět vyrážíme do Čenkovic. Uvidíme se ráno na obvyklém místě 😉

Zítra opět do Čenkovic

Již zítra nás čeká 2. výjezd. Minulý výjezd byly podmínky takřka dokonalé, tentokrát nás pravděpodobně čeká nová sněhová nadílka. Ale to nás nemůže zastavit a už se těšíme 🙂

V sobotu je 1.výjezd

Rok se s rokem sešel a my v sobotu opět začínáme s výjezdy. Pokud nenastanou žádné komplikace s počasím, vyrazíme tradičně směr Čenkovice. Sraz na obvyklém místě- velké parkoviště na… Read more »

Poslední volná místa

V našich školách zbývá ještě několik posledních volných míst. Neváhejte dlouho a stáhněte si svou přihlášku v sekci lyžařské školy a termíny. Těšíme se na vás.

Suchý slalom 3.11.2018

V sobotu 3.11.2018 Vás zveme na suchý slalom. Akce je pro všechny, takže přizvěte mladší či starší sourozence, rodiče jsou vítáni též. Kdy: Sobota 3.11.2018 od 15:00 Kde: Na Lesné, na louce nad domovem důchodců…. Read more »

Přihlášky zveřejněny

Přihlášky do našich škol byly právě zveřejněny. Vzhledem k nutné administrativě je letos přihláška rozdělena do třech, respektive dvou částí- přihláška ke členství ve spolku + přihláška k lyžařskému/snowboardovému výcviku a… Read more »