Přihlášky a termíny

Přihlášky

Vzhledem k nutné administrativě je přihláška rozdělena do třech, respektive dvou částí- přihláška ke členství ve spolku + přihláška k lyžařskému/snowboardovému výcviku a souhlas se zpracováním dalších osobních údajů (GDPR). Kdo již je členem spolku, účastnil se výcviku v sezóně 2019 a dalších, tedy již přihlášku ke členství ve spolku a souhlas vyplnil a zaslal minulou sezónu, tak ten už vyplňuje a zasílá jen přihlášku k výcviku (lyže nebo SNB).

Prosíme o vytištění přiložené přihlášky (obou částí a souhlasu), jejich vyplnění a po naskenování o zaslání na adresu: lo@ktlbrno.cz. Platba bude provedena bezhotovostněčíslo účtu a další náležitosti Vám budou zaslány po obdržení vyplněné přihlášky.

Přihlášky pro lyžařské školy LOM I + LOM II i LOD byly sloučeny do jedné a před prvním výjezdem provedeme rozdělení dětí do třech autobusů především dle věku. Proto prosíme o informace, pokud chce Vaše dítě být s kamarády v jednom autobuse (pouze lyžařský výcvik), pokusíme se Vám vyjít vstříc.

přihláška lyžaři zde:  1 prihlaskaLO2020_21, 2 KTL_přihláška_2020_21, 3 GDPR souhlas

přihláška snowboard zde :   škola je naplněna


Termíny výjezdů (platí pro všechny školy)

16.1. , 23.1. , 30.1. , 6.2. , 13.2. a 6.3. 2021

Odjezd z parkoviště na křižovatce ul. Šumavská x Veveří (Chepos) v 7.30 hod. Sraz minimálně 10 minut před odjezdem. Příjezd obvykle mezi 17-18 hod tamtéž.

Obvykle se jezdí do Čenkovic (Orlické hory), v případě špatných sněhových podmínek i dál. Počet výjezdů může být v případě špatných sněhových podmínek omezen.

Cena všech výjezdů je 2800,- Kč . Poskytujeme slevu pro sourozence ve výši 400,- pro druhého a každého dalšího sourozence. Cena zahrnuje dopravu, lyžařský výcvik, pojištění a členský příspěvek. Nezahrnuje cenu vleku.


Lyžařské školy

LOM I + LOM II

Tato škola je vhodná pro nejmladší děti a začátečníky i pokročilejší ve věku od cca 6-11 let. Mladší děti je možno přihlásit po dohodě s vedoucím školy. Vedoucí školy Martin Mráz a František Hlava.

LOD

Tato škola zajišťuje výuku mírně i více pokročilých dětí a dorostu ve věku od cca 11-18 let. Vedoucí školy Jan Urbánek.

SOM

Tato škola zajišťuje výuku snowboardingu pro děti a dorost. Nově nabízíme také výuku dospělých, začátečníků i pokročilých. Vedoucí školy Lukáš Karásek.

Každá škola obsazuje vlastní autobus (cca 40 míst) a při prvním výjezdu dojde k rozdělení na družstva po 5-15 dětech. Družstva jsou vedena zkušenými instruktory lyžování a SNB. V případě nízkého počtu účastníků některé ze škol může dojít ke sloučení autobusů.