Přihlášky a termíny

Přihlášky

Od sezóny 2022 bude probíhat přihlašování do našich lyžařských a SNB škol prostřednictvím online formuláře.

Pro přihlášení klikněte na odkaz:  Všechny naše školy jsou již aktuálně naplněné

Po zpracování registrace Vám emailem přijdou podklady k bezhotovostní platbě.

Podmínky výcviku : 2022 podmínky výcviku LO

GDPR: 2022 GDPR


Termíny výjezdů (platí pro všechny školy)

22.1., 29.1., 5.2., 12.2., 19.2., 26.2. 2022

Odjezd z plochy před fotbalovým stadionem za Lužánkami (příjezd ke stadionu z ulice Sportovní kolem Bobycentra nebo z ulice Drobného) v 7.30 hod. Sraz minimálně 15 minut před odjezdem. Příjezd obvykle mezi 17-18 hod tamtéž.

Obvykle se jezdí do Čenkovic (Orlické hory), v případě špatných sněhových podmínek i dál. Počet výjezdů může být v případě špatných sněhových podmínek omezen.

Cena všech výjezdů je 2800,- Kč . Poskytujeme slevu pro sourozence ve výši 400,- pro druhého a každého dalšího sourozence. Cena zahrnuje dopravu, lyžařský výcvik, pojištění a členský příspěvek. Nezahrnuje cenu vleku.


Lyžařské školy

LOM I + LOM II

Tato škola je vhodná pro nejmladší děti a začátečníky i pokročilejší ve věku od cca 6-11 let. Mladší děti je možno přihlásit po dohodě s vedoucím školy. Vedoucí školy Martin Mráz a František Hlava.

LOD

Tato škola zajišťuje výuku mírně i více pokročilých dětí a dorostu ve věku od cca 11-18 let. Vedoucí školy Jan Urbánek.

SOM

Tato škola zajišťuje výuku snowboardingu pro děti a dorost. Nově nabízíme také výuku dospělých, začátečníků i pokročilých. Vedoucí školy Lukáš Karásek.

Každá škola obsazuje vlastní autobus (cca 40 míst) a při prvním výjezdu dojde k rozdělení na družstva po 5-15 dětech. Družstva jsou vedena zkušenými instruktory lyžování a SNB. V případě nízkého počtu účastníků některé ze škol může dojít ke sloučení autobusů.