Přihlášky a termíny

Přihlášky

Přihlašovací online formulář naleznete zde

2024 podmínky výcviku

2024 GDPR


Termíny výjezdů (platí pro všechny školy)

20.1., 27.1., 17.2., 24.2., 2.3. a 9.3.2024

Odjezd z plochy před fotbalovým stadionem za Lužánkami (příjezd ke stadionu z ulice Sportovní kolem Bobycentra nebo z ulice Drobného) v 7.30 hod. Sraz minimálně 15 minut před odjezdem. Příjezd obvykle mezi 17-18 hod tamtéž.

Obvykle se jezdí do Čenkovic (Orlické hory), v případě špatných sněhových podmínek i dál. Počet výjezdů může být v případě špatných sněhových podmínek omezen.

Cena školného je 4350 Kč (druhý a další přímý rodinný příslušník sleva 400 Kč) a zahrnuje dopravu, 6x lyžařský (snb) výcvik, členský příspěvek KTL Brno, členský příspěvek SLČR


Naše lyžařské školy a snb školy

LOM I + LOM II (lyžařský oddíl mládeže)

Tyto 2 školy jsou vhodné pro nejmladší lyžaře, děti a začátečníky i pokročilejší ve věku od cca 6-11 let. Mladší děti je možno přihlásit po dohodě s vedoucím školy. Vedoucí školy Martin Mráz a Petra Žáková (Hana Kaspříková).

LOD (lyžařský oddíl dorostu)

Tato škola zajišťuje lyžařskou výuku mírně i více pokročilých dětí a dorostu ve věku od cca 11-18 let. Vedoucí školy Jan Urbánek.

SOM (snowboardový oddíl mládeže)

Tato škola zajišťuje výuku snowboardingu pro děti a dorost. Nabízíme také po předchozí dohodě výuku dospělých, začátečníků i pokročilých. Vedoucí školy Lukáš Karásek.

Každá škola obsazuje vlastní autobus (cca 40 míst) a při prvním výjezdu dojde k rozdělení na družstva po cca 5-15 dětech. Družstva jsou vedena zkušenými instruktory lyžování a SNB. V případě nízkého počtu účastníků některé ze škol může dojít ke sloučení autobusů.