Blíží se nová sezóna

Prázdniny jsou za námi a my pro vás již pilně připravujeme novou sezónu. Termíny výjezdů již jsou zveřejněny v sekci přihlášky a termíny. Přihlašování do našich škol spustíme co nevidět.

1.výjezd je tady!

Počasí už konečně začíná více připomínat zimu a to je pro nás jasný signál k zahájení sezóny. Už zítra nás tedy čeká 1.výjez letošní zimy. Těšíme se na vás. Na… Read more »

Pozor! 1. výjezd odložen

Po pečlivém uvážení jsme se vzhledem k aktuálně nepříznivým sněhovým podmínkám rozhodli posunout 1.výjezd o jeden týden. V sobotu 21.1. je tedy výjezd zrušen a sezónu odstartujeme 28.1. Náhradní termín za zrušený… Read more »

Metodický den v Olešnici

O minulém víkendu jsme ve Ski areálu Olešnice uspořádali předsezónní metodický den pod odborným vedením zkušených instruktorů. Cílem bylo vyzkoušet a zopakovat si cvičení a dovednosti napříč metodickou řadou, tedy… Read more »

Příprava výzbroje a výstroje

Blíží se začátek sezóny, nezapomeňte zkontrolovat a připravit dětem vybavení na výjezdy. Přesvědčte se prosím, jestli děti z něčeho nevyrostly, důležité je také přenastavení lyžařského vázání. Nezapomenout také na skluznice… Read more »

Školy téměř plné

Kapacita našich škol se s blížící zimou takřka naplnila. Od 19.10.2022 je tedy z kapacitních důvodů přihlášení do lyžařských škol (LOM I, LOM II a LOD) možné pouze po předchozí… Read more »