Přípravy na výjezdy vrcholí

První letošní výjezd se blíží! Připravujeme pro vás podrobnější informace, všem rodičům přihlášených dětí dojde během příštího týdne informační e-mail. Připomínáme, že termíny letošních výjezdů jsou 22. ledna, 29. ledna,… Read more »

Všechny školy jsou plné

Naše školy, lyžařské i snowboardová, jsou již zcela naplněny. Ukončujeme tedy přijímání přihlášek pro sezónu 2022.

Obsazenost škol

Snowboardový oddíl SOM je již naplněn, v lyžařských oddílech jsou ještě poslední volná místa.

Připravujeme novou sezónu

Přípravy na novou lyžařskou sezónu jsou již v plném proudu. V sekci Přihlášky a termíny už najdete termíny výjezdů pro rok 2022. Brzy už taky spustíme přihlašování do našich škol,… Read more »

Aktuální situace

Jak asi už všichni víte, epidemiologická situace se nám bohužel nezlepšuje. Nebudeme tedy schopni v této sezóně uspořádat výcvik tak, jak jsme byli roky zvyklí. Všem přihlášeným do našich škol… Read more »

Volná místa v lyžařských školách

Stále nám zbývá několik volných míst v našich lyžařských školách (snowboard je již obsazen). Výjezdy jsme připraveni uskutečnit v maximálním možném rozsahu podle toho, co nám umožní aktuálně platná hygienická… Read more »

Přihlášky

Přihlášku do našich lyžařských škol naleznete v sekci přihlášky a termíny. Snowboard má již kapacitu naplněnou.

Příprava na sezónu 2021 zahájena

Začali jsme s přípravami nové sezóny. Už máme nové termíny výjezdů, stávájící členové oddílu už by měli mít přihlášky ve svých emailech, přihlášky pro nové členy zveřejníme (v případě, že… Read more »

6. výjezd

V sobotu nás čeká poslední výjezd této sezóny. I přes ne úplně dokonalé podmínky uděláme vše proto, abychom si maximálně užili zbytky sněhové pokrývky. Jako každý poslední výjezd nás již… Read more »